«Sport Arena» разом з ПФЛ визначила кращих гравців 16 туру Другої ліги сезону 2020/21

Центральний захисник – Едуард Сарапій («Металург»)

Навіть розуміючи, що МФК «Миколаїв-2» – аутсайдер Групи «Б», від гостей можна було чекати неприємного сюрпризу. «Корабели» підібрали швидких молодих футболістів. Але Сарапій у зв’язці з Остапенком переконливо відіграв позаду, не дозволивши суперникам вийти за межі напівмоментів. А ще Едуард дуже здорово відіграв на атаку. Саме з його лонгболлу розпочалася перша результативна комбінація, відразу ж після перерви Сарапій забив після кутового, закріпивши перевагу запоріжців. Восьмий гол у сезоні для універсала «Металурга» – жоден інший захисник у жодній вітчизняній лізі не забив більше.

Атакувальний півзахисник – Ігор Загальський («Металург»)

Загальський значно додав у Другій лізі, відчувши довіру тренерів і постійну ігрову практику. А «Металург» в особі Ігоря отримав плеймейкера, якого давно не вистачало команді. Резервісти МФК «Миколаїв» не встигали за думками досвідченого півзахисника: Загальський роздавав дуже перспективні розрізні передачі, чим активно користувалися швидкі крайки запоріжців, а також сам пробивав із дальньої та середньої дистанції з реальними шансами на успіх. Традиційна фішка Ігоря – виконання стандартів. У другому таймі Сарапій із Остапенком забили два м’ячі після його кутових. Таким чином, запорізький клуб виграв свій п’ятий матч поспіль.

Вся збірна туру тут: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/pukanich-karpenko-bilokin-i-frantsuzka-zirka-metalu/