Одесити забезпечили собі переможний результат у другому таймі.

13.09.2023. Друга ліга, 7 тур. Стадіон «Іван» (Одеса), ФК «Реал Фарма» – МФК «Металург-2» 2:0 (0:0)

Голи: (Гранчар 46), Фабер (59)

«Реал Фарма»: Стародубець, Колесников, Ладика, Попов, Тимошевьский, Пархоменко (Марченко 64), А. Лиховидов, Фабер (Вареник 64), Мовчанюк, Гранчар (Щербак 81), Барсуков (М. Лиховидов 87). Головний тренер: Андрій Пархоменко

«Металург-2»: Ніколаєнко, Завгородній (Шилов 68), Костюченко (Куракін 76), Ішимський, Куралех (Місанов 76), Кузьмович, Лапко, Коваленко, Ковальський (Юдін 59), Васильченко (Івасюк 68), Близнюк. Головний тренер: Андрій Зубченко

У першому таймі команди зіграли доволі скромно в атаці. На 17-й хвилині Олександр Фабер небезпечно пробивав з меж штрафного майданчика – Гордій Ніколаєнко потягнув його удар. Ще один момент господарі створили після подачу з кутового – м’яч пролетів поруч зі стійкою. Найкращий момент у складі «Металурга-2» мав Володимир Близнюк, який зблизився з голкіпером, але не переграв Дмитра Стародубця.

Зі стартом другого тайму моменти у «Реал Фарми» посипалися один за одним. Менш як за хвилину одесити вже повели у рахунку. Після закидання на Вадима Гранчара, форвард «фармацевтів» точно пробив у дальній кут – 1:0. Уже через кілька хвилин Сергій Барсуков влучив у поперечку, а на 59-й хвилині господарі подвоїли перевагу. Пас у вільну зону на Фабера, який самотужки промчав правим флангом і завершив стрімку атаку потужним ударом – 2:0. До кінця як не старалися футболісти «Металурга-2», відіграти хоча б один м’яч запорізькі футболісти не змогли. У наступному турі команда Андрія Зубченка зіграє з «Карпатами-2».