Сьогодні молодіжка «Металурга» провела черговий товариський спаринг з «Олександрією U-19» на виїзді

16.08.2022. Товариська гра. ФК «Олександрія» – МФК «Металург-2» 3:4 (2:0)

Склад «Металурга-2»: Москович (Ніколаєнко, Лавута), Слюсар (Коваленко), Самусєв, Шамрай (Каторкін), Завгородній (Бойко), Бадецький (Владимиров), Кузьмович (Кравчук), Златьєв (Хуссін), Товстоног (Брусенцев), Близнюк, Рокотянський.

Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Молодь «Олександрії» розпочала гру активніше. Господарі мали кілька гарних моментів, один з яких і завершився взяттям воріт. Далі гра вирівнялася. Запоріжці почали активінше йти в атаку – спочатку Златьєв і Товстоног не реалізували вихід віч-на-віч, а потім і Близнюк, увійшовши до штрафного майданчика, небезпечно пробивав по воротах. В обох випадках надійно зіграв воротар «Олександрії».

На 36 хвилині контратака господарів стала результативною. Нападник «Олександрії» з лінії штрафного майданчика точно пробив у нижній кут воріт. Майже одразу «Металург» вкотре змарнував вихід віч-на-віч, тому на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Олександрії».

Від початку другої половини «Металург» прибрав ініціативу до своїх рук – Товстоног влучив у стійку, потім після подачі кутового Володимиров переправив м’яч на дальню стійку на Близнюка, який переграти голкіпера теж не зумів. Ближче до середини тайму «Металург» таки забив. Рокотянський увійшов до штрафного майданчика з флангу та сильно пробив у дальній кут – 2:1.

У наступні хвилини команди влаштували справжню гольову перестрілку. Другий м’яч «Металурга» організували гравці, які вийшли на заміну. Майже одразу після цього точного удару головою завдав гравець «Олександрії» і господарі знову повели у рахунку – 3:2. Та вже в наступній атаці «Металург» відповів своїм голом – Близнюк відзначився з передачі Брусенцева – 3:3!

Останні хвилину матчу проходили під натиском футболістів запорізької команди. Після кутового класно пробив Даглас, але воротар зреагував на цей удар. Першим на добиванні опинився гравець «Металурга» Максим Коваленко, який завдав переможного удару. Вольова звитяга «Металурга» з рахунком 4:3!