Запорізька команда здобула перемогу в другому матчі поспіль, обігравши «Чернігів».

27.08.2023. Перша ліга. 5 тур. Центральний стадіон (Умань). МФК «Металург» – ФК «Чернігів» 4:2 (2:2)

Голи: Сад (16 з пен., 34), Могильний (59), Галата (77) – Сердюк (17), Посмашний (38)

«Металург»: Байда, Сокол, Басов, Палюх, Білоцерковець (Корнійчук 90+1), Крапивний, Сейтхалілов (Хуссін 85), Фальковський (Сніжко 74), Сад (Піддубний 85), Могильний (Іродовський 74), Галата

Головний тренер: Володимир Микитін

«Чернігів»: Рощинський, Ментей (Давиденко 82), Галстян, Романченко, Шумило, Бибік (Стрілець 60), Койдан (Вовк 74), Кривобороденко, Посмашний (Школьний 74), Сердюк, Федосов (Пінчук 60)

Головний тренер: Валерій Чорний

Після вилучення Володимира Польового у попередньому турі позицію флангового захисника знову довелося «закривати» Володимиру Білоцерковцю. Матч проти «Чернігова запорізька команда розпочала дуже агресивно в атаці. Один за одним, з дальньої та середньої дистанції пробивали Сейтхалілов, Сад та Могильний. А на 16-й хвилині Богдан мчав на добивання і м’яч влучив у руку гравця чернігівської команди Шумила. Арбітр вказав на «позначку». Пенальті чітко реалізував Валерій Сад – 1:0.

Однак уже через хвилину рахунок був рівним. Федосов сміливо пройшов флангом, віддавши прострільну передачу. Сердюк зіграв на випередження, переправивши м’яч у ворота – 1:1. «Металург» швидко повернув собі перевагу. Після подачі з кутового Басов скинув головою на дальню стійку, де Сад у падінні так само ударом головою спрямував м’яч у сітку – 2:1. Проте й «Чернігів ще раз спромігся зрівняти рахунок. Ментей, отримавши пас із глибини, виконав подачу з лівого флангу, а Посмашний на дальній стійці замкнув її головою – 2:2. Команди провели результативний перший тайм, порадувавши власних уболівальників.

Другий тайм певний час поступався у плані видовищності. Хіба що неточні удари Фальковського та Кривобороденка можна було згадати у дебюті, аж поки «Металург» втретє не вийшов уперед. Сад і Сейтхалілов розігнали атаку з глибини поля, Сокіл прострілив з правого флангу, а Могильний встиг на цю передачу – 3:2. Після цього у чернігівців забракло сил відповісти, натомість запоріжці організували ще одну гольову комбінацію. Сокол, ефектно прокинувши суперника, виконав подачу, на яку увірвався Галата – 4:2. Денис відзначився у другому матчі поспіль.

До кінця гри «Чернігів» не створив особливої гостроти, тому «металурги» святкували свою другу перемогу поспіль. У наступному турі запорізька команда зіграє з «Інгулцем» на виїзді, який на сьогодні очок у Першій лізі ще не втрачав.