Пропустивши тричі ще у першому таймі, «Металург» був близьким до камбеку в кубковому матчі з «Інгульцем».

2.08.2023. Кубок України. Другий попередній етап. Стадіон «Інгулець» (Петрове). ФК «Інгулець» – МФК «Металург» 4:3 (3:2)

Голи: Квасов (9, 29, 70), Резепов (31) – Толок (41), Куралех (45), Галата (80)

«Інгулець»: Восконян, Осипенко, Ченбай, Ставничий, Боровський, Кольцов (Запорожець 46), Чабан (Богунов 62), Лісняк, Місержи, Резепов (Козиренко 75), Квасов (Сітало 75). Головний тренер: Владислав Лупашко

«Металург»: Лавута, Корнійчук, Палюх, Ніколишин, Страдс, Сніжко (Піддубний 80), Хуссін (Сад 66), Іродовський, Куралех (Сейтхалілов 66), Толок (Галата 70), Могильний (Білоцерковець 66). Головний тренер: Володимир Микитін

Обидва наставники виставили резервний склад на матч Кубка України: у порівнянні з грою чемпіонату Володимир Микитін зробив 9 змін у стартовому складі, Владислав Лупашко – 10. Футболісти «Інгульця» були більш активними у першій частині тайму. Помилки запорізьких гравців та індивідуальна майстерність форвардів дозволили господарям доволі легко отримати перевагу 3:0.

Втім, коли «Металург» вирівняв гру, одразу почали з’явилися небезпечні моменти та голи. Менш як за 15 хвилин запоріжці відіграли два м’ячі. Дебютними голами у складі першої команди відзначилися молоді вихованці клубу – 17-річний Гліб Толок та 18-річний Микита Куралех. Рахунок 2:3 зберігав реальні шанси на камбек.

У другому таймі вже була більш рівна гра. «Металург» прагнув нарешті зрівняти рахунок допоки після чергової помилки Ярослав Квасов не повернув господарям більш комфортні цифри – 4:2. Однак і це «металургівців» не зупинило – через 10 хвилин Денис Галата повернув інтригу – 4:3. На заключних хвилинах могли відзначатися як футболісти «Інгульця», так і гравці «Металурга». Останню можливість врятувати нічию для «Металурга» втратили все той же Денис Галата та Дмитро Піддубний. «Інгулець» втримав перевагу та зіграє у наступній стадії Кубка України.

Далі на «Металург» чекає гра чемпіонату проти «Вікторії». Матч відбудеться 6 серпня о 16:00.