Вкотре хочемо подякувати всім, хто мужньо вірив, зухвало підтримував та вболівав від щирого серця!

Наші футболісти та тренерський штаб – герої. Гордість бере за той шлях, який вони пройшли, подарувавши Запоріжжю незабутній футбольний сезон.

Усе це було можливим тільки завдяки Силам Оборони України – ЗСУ, НГУ, СБУ, Прикордонникам, Силам Спеціальних Операцій, підрозділам Територіальної оборони та всім формуванням, які боронять рубежі нашої держави, за що їм величезний уклін та подяка.

Зі свого боку ми старалися не підвести. Щоб нашим фанатам, вболівальникам, запоріжцям був привід для радості та гордості. Попри всі труднощі, виклики, обставини непереборної сили «Металург» домігся історичного результату. Ми були дуже близько до бронзових медалей Першої ліги, зупинилися у кроці від Прем’єр-ліги та найголовніше – довели, що у Запоріжжі є сильна команда та згуртований колектив.

Якщо згадати неймовірно важку першу частину сезону, коли «Металург» з труднощами виборов місце у четвірці, потім команда перевершила навіть найсміливіші очікування під час виступів у «Чемпіонській групі». У цьому сезоні ми перемагали «ЛНЗ», «Полісся», «Карпати» і «Верес» – клуби, які мають у рази більший бюджет. Загалом «Металург» провів у сезоні 24 матчі, 10 з яких команда виграла. Браво, сміливці!

Тепер футболісти і тренерський штаб у відпустці. З 1 липня розповімо про подальші плани.

Також хочемо подякувати міській владі, всім партнерам, окремо – генеральному спонсору компанії «Вельтум». Керівництву й адміністративному складу клубу, лікарям, водіям, всім-всім, хто працював, щоб забезпечити гідні умови для нашої Команди.

Віримо у Збройні сили України, віримо у «Металург»!