Зрівнявши рахунок усередині другого тайму, молодіжка “Металурга” не втримала сприятливий результат

13.03. 2020. Прем’єр-Ліга U19. 17 тур. НТБ “Металург” (Запоріжжя). МФК “Металург U19” – ФК “Шахтар U19” 1:3 (0:1)

Матчі з “Шахтарем” – це завжди серйозне випробування для будь-якої команди. Підопічні В’ячеслава Тропіна налаштовувалися дати бій грізному супернику на домашньому полі, і заради справедливості треба відзначити – це вдалося. Зі старту гості очікувано заволоділи ініціативою, поступово збільшували натиск і на 37-й хвилині заробили пенальті. Абдулла Абдудллаєв “з точки” оформив свій ювілейний 20 м’яч у чемпіонаті.

Ключовим відрізком усьому протистояння стала середина другого тайму. Спочатку “металургівець” Артур Новіков замкнув подачу флангу точним ударом головою – 1:1. Вже за хвилину “гірники” повернули собі перевагу за допомогою другого реалізованого пенальті. Його реалізував все той же Абдудллаєв, який очолив гонку бомбардирів юнацької Прем’єр-Ліги. І остаточного удару гості нанесли знову через кілька хвилин після голу. Крапку в матчі поставив Олександр Сименко – 1:3.

До завершення матчу у Білій Церкві, де зустрічаються “Колос” та “Динамо”, гірники очолили чемпіонат. “Металург” у кращому випадку за підсумком туру збереже сьоме місце. За календарем наступна гра у запоріжців 20 березня у Львові з “Карпатами”.