У стартовому турі нового сезону Другої ліги дублери запорізької команди поміряються силами з київським «Рубіконом».

Сьогоднішній матч є історичним для «Металурга-2». Команда В’ячеслава Тропіна доєдналася до учасників Другої ліги сезону 2022/23, де зіграють 10 клубів із різних куточків України. Перший суперник – київський клуб «Рубікон», що заснований так само 2017-го року та протягом трьох сезонів виступав у чемпіонатах ААФУ. Найкращий результат – 6 місце у другій групі сезону 2019/20 років.

Крім участі у всеукраїнських аматорських турнірах, «Рубікон» також грав у першості та чемпіонаті міста Києва. Лише за два сезони команда пройшла шлях від дебютанта міських змагань Першої ліги до лідера чемпіонату Вищої ліги. В активі «Рубікону» золоті медалі Чемпіонату Вищої ліги та Кубок міста, завойовані у сезоні 2019/20.

Незмінним головним тренером команди з часу існування є Віктор Курята – вихованець столичного футболу, який на професійному рівні грав за київську «Оболонь» та івано-франківське «Прикарпаття». Цей наставник знову спробує свої сили у Другій лізі, де у минулому сезоні його «Рубікон» був серед аутсайдерів групи «А».

Перед сезоном «Рубікон» провів 8 контрольних матчів проти команд різного рівня – від аматорських до клубів Прем’єр-ліги:

«Рубікон» – «Локомотив» 1:1
ФК «Чернігів» – «Рубікон» 1:1
ФК «Оболонь» – «Рубікон» 4:1
«Чайка» – «Рубікон» 0:2
«Рубікон» – «Ніка» 3:1
«Рубікон» – «Атлет» 4:5
«Металіст 1925» – «Рубікон» 10:0
«Динамо U-19» – «Рубікон» 5:0

Трансляція матчу буде доступна на ютуб-каналі МФК «Металург» після завершення гри.