Сьогодні у Полтаві команда В’ячеслава Тропіна провела контрольний поєдинок з молоддю «Ворскли». На останніх хвилинах господарі вирвали перемогу – 2:1.

Від початку матчу «ворскляни» активно працювали в атаці, що й призвело до забитого м’яча – після флангової подачі нападник полтавців вміло пробив головою у дальній кут. Потім гра вирівнялася. У середині тайму вже «Металург» знайшов свій момент – Руслан Товстоног грамотно розпорядився м’ячем у чужому штрафному. Могли запоріжці відзначитися ще раз, коли Станіслав Бадецький заробив пенальті, але Злат Златьєв його не реалізував.

У другому таймі господарі створили більше моментів. Втілити перевагу у забитий м’яч «Ворсклі» вдалося на останніх хвилинах. Класно зіграв на підбиранні гравець полтавців, який спіймав м’яч зльоту після кутового.

12.08.2022. «Ворскла U-19» – МФК «Металург» 2:1 (1:1)

Склад «Металурга-2»: Лавута, Коваленко, Даглас, Шамрай, Слюсарь, Златьєв, Хуссін, Володимиров, Бадецький, Товстоног, Близнюк

Головний тренер: В’ячеслав Тропін