Лівий захисник – Володимир Польовий («Металург»)

У складі запорізької команди Польовий – один із найбільш досвідчених, починав ще з Мілевським і Алієвим. При цьому ще має молодечий азарт і швидкість, за яку його цінували в УПЛ. У Маріуполі Польовий активно відпрацював на своїй бровці, з постійними підключеннями, а також традиційно здорово виконував стандарти під ліву ногу. В одному з моментів після його штрафного м’яч зачепив каркас воріт, ще в одному відразу двоє гравців не змогли забити з близької відстані.

Центральний півзахисник – Дмитро Піддубний («Металург»)

Взагалі починав сезон основним опорником у запоріжців досвідчений Крапивний, але вже місяць майже він поза грою, основна відповідальність – на плечах молодого Піддубного. У Маріуполі 21-річний півзахисник зіграв на високому рівні. Крім великих обсягів робіт, відзначився зрячою гольовою передачею на хід Коваленку (гол на 7-й хвилині), а також розкішними ударами, які прийняли на себе поперечина та стійка. В другому моменті на добиванні «Металург» забив ще один м’яч.

Тренер туру – Володимир Микитін («Металург»)

Запорізька команда одноосібно очолює Групу «Б» всупереч прогнозам – хоча «Металург» за останній рік втратив таких провідних гравців, як Підлепенець, Сарапій і Олійник. Чергову – восьму поспіль – перемогу підопічні Микитина здобули в Маріуполі, де «Яруд» сподівався дати бій лідеру після поразки на Одещині. Нинішній Металург імпонує тим, що сповна реалізовує потенціал свого обмеженого кадрового ресурсу, а тренерський штаб заслуговує на повагу за системне використання ретро-схеми 4-4-2.

ФАКТ ТУРУ

518 хвилин не пропускав голкіпер запорізького «Металурга» Ярослав Котляров – голом «Яруду» закінчилася найбільш тривала «суха» серія поточного чемпіонату.

Уся збірна туру: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/banasevich-platunov-shherbak-i-znovu-kravchenko-vsya/