На футбольних полях школи розпочався турнір серед філіалів «Надії МФК «Металург».

Перші матчі подарували дітям несамовитий заряд позитивних емоцій: дух змагань, доброзичлива атмосфера, підтримка батьків – діти майже безупинно ганяли м’яча протягом кількох годин. У цей важкий час важливо продовжувати піклуватися про здоров’я дітей, а також шукати талановиту молодь, яка зможе стати частиною школи КП МФК «Металург» уже в найближчому майбутньому.

Володимир Марков, тренер філіалу КП МФК «Металург» у Шевченківському районі

– Важливо дітям прищепити бажання займатися спортом. Для гравців, що займаються у філіалах, це ще й можливість познайомитися з базою школи, зіграти на цих полях. У них є можливість зарекомендувати себе перед тренерами школи. Хто знає, можливо вже зараз ці хлопці або дівчата отримають запрошення на перегляд. Цим турніром ми продовжуємо традиції, що були у нас раніше, коли всі філіали міста Запоріжжя кілька разів на місяць збиралися разом і проводили матчі.

Тренери філіалів Володимир Марков та Михайло Олійник залучили до змагань усіх своїх вихованців: від наймолодших 2017 року народження до найстарших 2010 року народження. Також у турнірі беруть участь підопічні Владислава Нестеровського – тренера «Металурга U-7». Найменші діти проводили свої матчі в ігровому залі, більш старші – на полях школи.

Михайло Олійник, тренер філіалу КП МФК «Металург» у Комунарському районі

– У моєму колективі найважливіше – це командний дух. Нам потрібно було створити боєздатну команду, де всі допомагають та підтримують один одного. На футбольному полі так і відбувалося. Коли ми одне ціле, то постійно рухаємося вперед. Усім дітям хочу побажати багато перемог у майбутньому. Вони повинні бути здоровими та активними. За рахунок таких турнірів діти будуть розвиватися і ставати сильнішими щодня.

Начальник футбольної школи КП «МФК «Металург» Анна Солошенко відзначила, що головна мета заходу – це зарядити дітей та їхніх батьків позитивними емоціями, виявити увагу і турботу до вихованців філіалів, для яких ці змагання – реальний шанс потрапити до спортивного класу школи «Металурга».

Турнір «Надії МФК «Металург» буде проходити на постійній основі. Дуже скоро ми знову побачимося на футбольних полях школи, до зустрічі!

ФОТО з турніру «Надії МФК «Металург»