Сьогодні команди ДЮСШ «Металург» вийшли на старт всеукраїнських змагань серед дитячо-юнацьких спортивних закладів «Кубок ДЮФЛУ-2022/2023». Участь чотирьох запорізьких команд різних вікових категорій стала можливою завдяки системній підтримці міської влади, спонсорів та звичайно ж батьків, які є невід’ємною частиною великої родини «Металурга».

Результати матчів стартового туру були різними – від перемог до поразок, проте найголовніше зараз, що академія функціонує, діти мають належні умови для тренувального процесу та розвитку, а майбутні тріумфи обов’язково будуть.

Окремо хочеться подякувати й тренерам запорізької ДЮСШ «Металург». У непростих умовах у Запоріжжі та Києві ці наставники підготували своїх хлопців, щоб зараз наше місто було представлено на всеукраїнському рівні.

Не засмучуємось від поразок, віримо, що перемога та процвітання України залежить від кожного з нас. Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо виховувати майбутніх зірочок запорізького футболу, що прославлятимуть місто не тільки на всеукраїнському, а й на світовому рівні!