16.10.2021. Друга ліга. 14 тур. Стадіон «Енергія» (Нова Каховка). ФК «Енергія» – МФК «Металург» 0:1 (0:0)

Гол: Сидоров (86)

«Енергія»: Дворник, Бесараб, Нестерук, Бородай, Маміч, Гавриленко, Терехов (Гезело 89), Скала (Андрощук 77), Бондар, Савченко, Хименюк (Федоров 82)

Головний тренер: Едуард Хавров

«Металург»: Котляров, Сокол, Піддубний, Басов, Воробєй, Крапивний, Загальський, Шалфєєв (Чорний 69), Коваленко (Білоцерковець 79), Сидоров, Могильний (Загоруйко 58).

Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Загальський (20)

Тренерський штаб «Металурга» вдався до вимушеної ротації у матчі з «Енергією» – Володимир Польовий пропускав гру через перебір жовтих карток, прихворів Олег Остапенко. Таким чином місце в центрі захисту разом із Сергієм Басовим посів Дмитро Піддбудний, а в опорній зоні після тривалого відновлення з’явився Дмитро Крапивний. Також відзначаємо повернення у стартовий склад Максима Воробєя.

На початку матчу найпомітнішою фігурою на футбольному полі був Ігор Загальський. Спочатку гравець «Металурга» небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчика, а потім дуже швидко отримав вилучення у простій ситуації. Так, починаючи з 20 хвилини запоріжці вже грали в меншості. «Енергії» це додавало впевненості. Микола Хименюк майже одразу спробував використати чисельну перевагу, але пробив вище воріт. З ударом Ярослава Терехова впорався інший Ярослав – Котляров. «Металург» не відсиджувався в захисті, дотримуючись свого плану на гру. Підсумкові 0:0 після першого тайму не влаштовували жодну з команд.

На початку другої половини міг засмутити свою колишню команду Андрій Гавриленко. Підступний удар з відскоком від газону не без труднощів Ярослав Котляров переправив на кутовий. У другому таймі футболісти «Енергії» більше контролювали м’яч та шукали можливості використати територіальну перевагу, проте найкращі шанси відкрити рахунок мали саме футболісти «Металурга». Олексій Сидоров довго прагнув забитого м’яча. Спочатку на 73 хвилині нападник утік на побачення з Сергієм Дворником, але не переграв голкіпера в ближньому бою. Через 10 хвилин він дуже небезпечно пробивав головою, а на 86 хвилині таки відкрив рахунок. Варто відзначити всю трійку гравців Білоцерковець-Чорний-Сидоров. Партнери все зробили для форварда, який забивав фактично в порожні ворота. «Металург» витерпів на заключних хвилинах, здобувши непросту перемогу в меншості над «Енергією».

Тепер у наступному турі на запоржців чекає надзвичайно принциповий матч з головним переслідувачем чемпіонату «Миколаєвом».
Гра відбудеться 22 жовтня на «Славутич-Арені».