3.09.2023. Перша ліга. 6 тур. Стадіон «Інгулець». ФК «Інгулець» – МФК «Металург» 3:2 (0:1)

Голи: Кольцов (61 з пен., 79), Резепов (81) – Фальковський (10), Сад (90+2)

«Інгулець»: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Сидоренко (Ченбай 46, Боровський 73), Кольцов, П’ятов, Запорожець, Козиренко (Резепов 67), Богунов, Квасов. Головний тренер: Владислав Лупашко

«Металург»: Байда (Ніколаєнко 87), Білоцерковець, Басов, Палюх, Польовий, Крапивний, Фальковський (Сніжко 79), Сейтхалілов, Сад, Галата (Іродовський 72), Могильний (Толок 87). Головний тренер: Володимир Микитін

Стартовий відрізок футболісти «Металурга» провели дуже активно, наслідком чого став швидкий забитий м’яч. Данило Фальковський першим встиг на підбиранні, виконавши сильний і прицільний удар з лінії штрафного майданчика – 1:0. Запоріжці могли збільшити перевагу. Богдан Могильний серйозно тероризував захист суперника, але на завершальний стадії йому відверто не щастило. Як і у першому, так і у другому таймі форвард «Металурга» неодноразово опинявся віч-на-віч із голкіпером гостей Паламарчуком. Жоден зі своїх моментів Могильний, на жаль, так і не реалізував. Був відмінний шанс і у Валерія Сада.

Розплата за нереалізацію прийшла ближче до завершення матчу. Спершу «Інгулець» заробив пенальті. Віталій Кольцов його чітко реалізував. Згодом капітан петровського клубу вивів господарів вперед. Протягнувши м’яч через центр, Кольцов сильно пробив у дальній кут. Відчувши переломний момент, «Інгулець» одразу провів третій м’яч. У заключні 10 хвилин команді Владислава Лупашка залишалося просто втримати переможний результат. «Металург» один м’яч відіграв – пенальті реалізував Валерій Сад – однак на більше часу не вистачило. Перемогу здобув «Інгулець» 3:2.

У наступному турі «Металург» зіграє домашній матч із «Лівим Берегом» 9 вересня.