27.10.2023. Друга ліга, 15 тур. Стадіон «Базис», МФК «Металург-2» – ФК «Нива» 0:2 (0:0)

Голи: Никитюк (57), Лотоцький (90+4)

«Металург-2»: Лавута, Корнійчук, Ніколишин, Лапко, Коваленко, Кузьмович, Хуссін (Клопижніков 78), Куралех (Васильченко 62), Ковальський (Костюченко 69), Толок, Близнюк. Головний тренер: Андрій Зубченко

«Нива»: Вічний, Лотоцький, Борячук, Ничипоренко, Рогульський, Власенко (Рябий 88), Меженський (Астаф’єв 90+2), Петленко (Кобцов 64), Швець (Грачов 88), Євтіхов, Загорулько. Головний тренер: Юрій Ярошенко

Вилучення: Корнійчук (82)

Попри велику кількість ударів від обох команд, забити у першому таймі нікому не вдалося. «Нива» створила більше моментів, проте й «Металург-2» при нагоді відповідав гострими атаками. Класно пробивав під поперечку Сергій Корнійчук, дуже активним у завершальній фазі атак був Микита Куралех. Втім, забити у першому таймі командам не судилося – 0:0.

Після перерви роботи у Кирила Лавути стало значно більше. Голкіпер «Металурга-2» запам’ятався кількома відмінними сейвами, проте на 57-й хвилині Роман Никитюк, який підключився на стандарт, виявився найрозторопнішим у чужому штрафному майданчику. «Нива» продовжувала натиск, а запоріжці шукали свого шансу у контратаках. Так, на 69-й хвилині міг зрівнювати рахунок Гліб Толок. Наприкінці матчу «Металург-2» залишився у меншості. Сергій Корнійчук отримав другу жовту картку і покинув поле. Тим не менш підопічні Андрія Зубченка боролися до кінця та прагнули відігратися. Питання щодо переможця було знято у компенсований час, коли Борис Лотоцький ефектно забив головою після кутового. У наступному турі «Металург-2» прийматиме «Тростянець».