Практично увесь матч запоріжцям довелося грати вдесятьох проти команди, яка бореться за медалі у Другій лізі

5.05.2023. VBET UA Друга, 15 тур. Стадіон «Хімік» (м. Калуш). МФК «Металург-2» – ПФК «Звягель» 1:5 (0:1)

Голи: Толок (84) – Ващишин (32), Бамболя (67), Фесенко (71), Авер’янов (75, 76)

«Металург-2»: Лавута, Завгородній (Ковальський 73), Самусєв, Кузьмович, Коваленко, Івасюк (Бадецький 56), Куралех (Толок 56), Златьєв, Хуссін, Рокотянський (Юдін 86), Товстоног. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Звягель»: Омелянюк, Лучка (Юрченко 81), Червінський, Гук, Ващенко, Гупаленко, Авер’янов (Гончаров 81), Ващишин (Бамболя 55), Емере (Гаврилюк 55), Фесенко (Лавренюк 77), Майтак. Головний тренер: Руслан Скидан

Вилучення: Самусєв (10)

Вилучення Дмитра Самусєва у дебюті матчу одразу поставило команди у нерівні умови. Тим не менш, навіть вдесятьох футболісти «Металурга-2» тривалий час на рівних протистояли супернику. «Звягелю» вдалося заволодіти ініціативою після 30-ї хвилини. Команда Руслана Скидана створила два моменти, один із яких гості реалізували. Якщо в першому епізоді Кирило Лавута класно зреагував на удар головою, то після навісу Емере Артур Ващишин завдавав удару головою з кількох метрів. Шансів у такій ситуації у голкіпера не було.

Другий тайм футболісти «Металурга-2» спробували зіграти сміливіше. Зі старту підопічні В’ячеслава Тропіна намагалися комбінувати та шукати свій момент. Гостроти біля чужих воріт у цьому матчі відверто бракувало. Натомість ситуація повторилася. Як тільки у «Звягеля» почали з’являтися моменти, тут же прийшли і голи. Після другого м’яча запоріжці посипалися, пропустивши ще кілька голів за короткий проміжок часу. Забитий гол Гліба Толока став єдиною втіхою у цій грі. Зазначимо, що молодий форвард «Металурга-2» відзначається у другому матчі поспіль.

У наступному турі на команду В’ячеслава Тропіна чекає ще складніше випробування. Запоріжців прийматиме беззаперечний лідер чемпіонату «Нива» з Бузової.