Завтра «Металург-2» спробує продовжити переможну серію у матчі з «Вастом», на основну команду чекає важливе протистояння з конкурентом.

21.10.2023. Друга ліга, 14 тур. Стадіон «Базис» (Кочубіївка), МФК «Металург-2» – ФК «Васт» 13:00

Що відомо про суперника. Миколаївський «Васт» – клуб із важкою долею у прямому та переносному значенні. Після невдалого старту сезону почали ширилися чутки про те, що команда може знятися з чемпіонату. «Васт» мав проблеми з «домашньою» ареною, не приїхав на кілька турів, але в клубі не здалися. У попередньому турі миколаївці влаштували справжню сенсацію, здобувши свою першу перемогу в сезоні та ще й над міцним середняком «Реал Фармою». Це дало змогу піднятися з останнього місця в Другій лізі, тому на гру з «Металургом-2» команда Артема Чорнія прибуде у хорошому настрої.

22.10.2023. Перша ліга, 13 тур. Стадіон «Центральний» (Умань). МФК «Металург» – ФК «Полтава», 13:30

Що відомо про суперника. «Полтава» провела досить радикальне оновлення складу, забравши левову частку гравців «Скорука». Особливо цікавим стало підписання вихованця запорізького «Металурга» Євгена Опанасенка. У нинішній історії команда Опанасенка є прямим конкурентом запорізького клубу. «Металург» та «Полтава» б’ються за місце у п’ятірці, є сусідами у турнірній таблиці, а відстань між командами складає всього 1 очко.

Нинішній сезон «Металуга» нагадує американські гірки. Запорізька команда може вчисту переграти «Вікторію», попсувати нерви беззаперечному фавориту «Інгульцю», але занадто часто втрачає очки у матчах із командами з нижньої частини турнірної таблиці. Перемога у матчі з «Полтавою» поверне команді Володимира Микитіна місце у топ-5.