Миколаївці здобули першу перемогу в цьому році, обігравши резервістів запорізького клубу.

30.04.2023. VBET UA Друга, 14 тур. Стадіон «Арсенал-Арена» (с. Щасливе). ФК «Васт» – МФК «Металург-2» 2:0 (0:0)

Голи: Каранга (49, з пен.), Ярчук (69)

«Васт»: Восконян, Шкіндер, Штирбу, Боровський, Волинець, Березанський, Шмат, Лісняк, Крамаренко (Студенко 75), Гуменяк, Каранга. Головний тренер: Дмитро Назаренко

«Металург-2»: Москович, Коваленко, Даглас, Самусєв, Страдс (Завгородній 82), Кузьмович (Івасюк 82), Лапко, Златьєв (Ковальський 82), Рокотянський, Товстоног (Толок 59), Близнюк. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Васт» і «Металург-2» – це прямі конкуренти у Другій лізі, які ведуть боротьбу за сьому сходинку чемпіонату. Однак конкурентної битви не сталося. Футболісти миколаївського клубу мали ігрову перевагу, яку вдалося втілити у забиті м’ячі після перерви.

На початку другого тайму «Васт» заробив пенальті. Ян Каранга чітко його реалізував. Забитий м’яч не зупинив номінальних господарів. Через 20 хвилин Дмитро Ярчук подвоїв перевагу своєї команди, результативно зігравши на добиванні.

«Металургу-2» бракувало гостроти в атаці впродовж усього матчу. Підопічні В’ячеслава Тропіна спробували активізуватися після другого пропущеного м’яча, але було занадто пізно. «Васт» надійно захищався, тому запорізьким футболістам так і не вдалося зачепитися за інтригу. Завдяки перемозі миколаївці обійшли «Металург-2» у турнірній таблиці. Наступний матч у чемпіонаті команда В’ячеслава Тропіна проведе 5 травня зі «Звягелем».