Запорізька команда нарешті відсвяткувала перемогу в Моршині, закріпившись у зоні перехідних матчів за УПЛ.

22.05.2023. VBET UA Перша «Чемпіонська», 7 тур. Стадіон «Медик (Моршин). МФК «Металург» – ФК «Епіцентр» 1:0 (0:0)

Гол: Басов (77)

«Металург»: Байда, Сокол, Басов, Векляк, Польовий, Крапивний, Шалфєєв (Толок 89), Сейтхалілов (Палюх 77), Сад (Могильний 46), Білоцерковець, Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

«Епіцентр»: Чернобай, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Шевченко, Ліповуз, Глущук (Миронюк 72), Беженар, Стень, Ляшенко (Кристін 61), Гірний. Головний тренер: Сергій Нагорняк

У цій грі обидві команди влаштовувала тільки перемога. Лише тоді «Епіцентр» зберігав шанси на потрапляння у четвірку. У свою чергу «Металург» прагнув закріпитися у зоні перехідних матчів, зважаючи, що у паралельній зустрічі очну дуель проводили прямі конкуренти – «ЛНЗ» та «Карпати».

Футболісти «Металурга» доклали багато зусиль задля потрібного результату. У першому таймі моменти мали Басов, Сад та Сокол, який пробивав із гострого кута. У другому дивовижні шанси змарнували Могильний та Білоцерковець. Наприкінці матчу запоріжці таки дотиснули суперника. Польовий виконав штрафний точно на голову Басову – цього разу Сергій свого шансу не змарнував.

Команда Сергія Нагорняка могла зрівняти рахунок, але Гірний влучив у поперечку. В інших епізодах захист запоріжців виглядав дуже надійно. Також відзначимо дебют у Першій лізі 17-річного вихованця запорізького футболу Гліба Толока, який вийшов на останніх хвилинах. «Металург» здобув потрібний результат, отримавши 3 очки переваги над «Карпатами». Тепер запоріжцям необхідно набирати очки у матчі з «Нивою», щоб не зважати уваги до додаткові показники. Головний матч усього сезону відбудеться вже цієї суботи в Тернополі.