У цьому турі обидві команди «Металурга» проведуть свої матчі на виїзді.

17.09.2023. Перша ліга, 8 тур. Стадіон «Колос» (Київська область). ФСК «Маріуполь» – МФК «Металург», 14:00

Що відомо про суперника: минулого року ФК «Яруд» змінив свою назву на ФСК «Маріуполь», зібравши склад із гравців «Яруда», юнацького «Маріуполя» та інших українських клубів. Команда перебралася на Київщин, де тепер проводить домашні матчі у Броварах.

Придбання іменитого форварда Олександра Батальського стало сюрпризом для багатьох. У минулому сезоні досвідчений форвард забив 6 мʼячів за «Оболонь», однак після підвищення «пивоварів» у класі їхні шляхи розійшлися. ФСК «Маріуполь» залишається «темною конячкою» групи Б: із семи матчів команда програла лише один, тому прямо зараз утримує місце в топ-5.

18.09.2023. Друга ліга, 8 тур. Стадіон «Україна» (Львів), ФК «Карпати-2» – МФК «Металург-2», 12:00

Що відомо про суперника: матчі дублюючих складів завжди цікаві насамперед молодими талантами, які воліють себе зарекомендувати на професійному рівні. У дублі «Карпат», окрім низки гравців 2005 року народження, стабільно ігрову практику отримують досвідчені футболісти. Наприклад, з капітанською повʼязкою колектив виводить на поле Денис Кожанов.

Поєднання молоді та досвіду дозволяє «Карпатам-2» стабільно перемагати у Другій лізі – у 5 матчах сезону вони мають 3 перемоги.