МФК «Металург» достроково завершив змагання на Кубку Асоціації Полтавщини. Головний тренер Володимир Микитін підбив підсумки турніру та розповів про кадрову ситуацію в клубі.

– Ці спаринги дали можливість познайомитися ближче з гравцями, які приєдналися з «Металурга-2», а також підняти фізичний рівень футболістів. Пробували різні схеми, награвали гравців, набирали форму. В останніх двох матчах у нас було всього 13 футболістів – захворіли Білоцерковець, Могильний, Костюченко, ще раніше Буряк. Руслану треба робити операцію, мабуть, в цьому сезоні він вже не зіграє.

На турнірі «Маріуполь» та «Полтава» грали по тайму різними складами, у нас такої можливості немає. Дається взнаки фізична готовність – нас не вистачило на другий тайм з «Маріуполем». Через це двічі пропустили в кінці. З «Полтавою» краще виглядали з функціональної точки зору. З «Тростянцем» гру відмінили. Точніше, змушені були так зробити. Спершу тур планувався 9 лютого, але у зв’язку з погодними умовами його відмінили. Перенесли на 11 лютого, поставивши нам у цей день гру з «Полтавою». А ввечері після матчу телефонують організатори і кажуть, що «Тростянець» просить зіграти 13 лютого. Перед цим домовлялися грати 14 лютого. Попередні матчі ми й так грали майже без замін, тому виходити і грати через день, щоб ризикувати здоров’ям своїх футболістів ми не мали морального права. При цьому пропонували зіграти у будь-який інший день, організатори не знайшли консенсусу і просто зарахували нам поразку. Замість цього запланували вже наступні спаринги. У Дніпрі 16 лютого зіграємо з ФК «Агротех», 23 лютого – з ФК «Колос» із села Великі Сорочинці.

На жаль, поки що кількість гравців не дає можливості проводити повноцінний тренувальний збір. Нас мало, гравці хворіють. Команду покинули 11 футболістів. У всіх були свої причини – хтось категорично відмовлявся їхати у прифронтове Запоріжжя, хтось – не погодився на зміни контрактних умов. Окрема ситуація з Денисом Галатою. Я говорив з ним особисто за 2 тижні до початку зборів, все було нормально, але до Запоріжжя він не приїхав. На сьогоднішній день я не знаю, де він знаходиться і це питання на контролі керівництва клубу. Будемо й надалі тренуватися у Запоріжжі, але в одноразовому режимі. Будувати плани на майбутнє теж не можемо. Хотілося б поїхати у березні на нормальний двотижневий збір, але поки що «Металіст 1925» не сплатив другу частину траншу за трансфер Олексія Сидорова, тому зараз немає можливості харчувати команду, поїхати на збори, говорити про трансфери. Наше поповнення – це футболісти з «Металурга-2». Також ще не знаємо – де будемо грати домашні матчі. Цим питанням займається керівництво клубу. На даний час розглядається варіант зі стадіоном у Горішніх Плавнях. Може це буде інше місто. Офіційно говорити ще зарано.