Уже наступного тижня МФК «Металург» стартує у весняній частині сезону VBET UA Перша виїзним матчем з «Поліссям». Головний тренер команди Володимир Микитін підбив підсумки тренувального збору в Моршині, прокоментувавши останні спаринги та готовність гравців до поновлення сезону.

– У Моршині у нас були хороші умови для тренувань, за що хочу подякувати всім людям, які цьому посприяли. Ми провели багато контрольних матчів, отримали інформацію по всім футболістам, особливо, молодим. У товариських іграх брали участь абсолютно всі гравці, хто поїхав з командою на збір до Моршина.

На жаль, через погодні умови не зуміли повноцінно вести тренувальний процес на трав’яному полі. Постійно йшли дощі, тому погода вносила свої корективи. Це був єдиний мінус у нашій підготовці. Якщо не брати до уваги фактор погодних умов, то весь план на цей збір ми виконали. Вважаю, що команда готова до сезону, ми будемо проявляти себе з перших матчів.
У Моршині ми плідно попрацювали. Тренувалися на штучному полі у 2-разовому режимі, хлопці «наїлися» футболом, але це нормальний процес. На зборах так і має бути. Останні спаринги проводили на трав’яному газоні, через це нашим гравцям було важко. Однак всі ті моменти, які напрацьовували у тренувальному процесі, вони переносили у гру. Тут до футболістів жодних претензій.

Пробували молодих гравців у нових схемах, багато працювали над тактикою, стандартами. Остання гра з «Хустом» показала, що всі чітко розуміють вимоги тренерського штабу. Матч із «Хустом» сподобався організацією гри в атаці. Зараз найважливіше – це хороша фізична готовність. Ми будемо й надалі приділяти увагу силовій роботі. Хочемо, щоб наші гравці були ще міцнішими. Окрім Максима Воробєя, який проходить реабілітацію, травмованих у команді зараз немає.

З нового тижня починаємо повноцінну підготовку до першого офіційного матчу з «Поліссям». Вивчаємо суперника, дивимося відео, скоро будемо передавати інформацію гравцям. Ми знаємо сильні сторони «Полісся». Треба бути раціональним та намагатися проявити свої сильні якості, щоб знайти слабкі сторони суперника. Ми підлаштовуватися під суперника не будемо, наше завдання – зіграти у свій футбол.