З 8 березня футболісти «Металурга» розпочали тренувальний збір у Моршині, де працюватимуть до кінця місяця. За цей час команда проведе шість контрольних матчів. Про особливості підготовки до весняної частини сезону розповів головний МФК «Металург» Володимир Микитін.

– Ми добре попрацювали на зборі у Запоріжжі, я задоволений ставленням хлопців до роботи. Усі наші завдання футболісти виконали. Було багато специфічної роботи без м’яча, більше працювали на силу та витримку. У Моршині, навпаки, робота буде лише з м’ячем. Уже завтра проведемо перший контрольний матч, післязавтра – другий. Будемо пробувати різні ігрові схеми. Ми практикували це ще на першому зборі у Запоріжжі – у двох іграх використали три різні схеми. Тепер необхідно все закріпити, довести до ідеалу, щоб у весняній частині сезону мати в арсеналі різні схеми у залежності від суперників.

Хочу подякувати міській владі, керівництву клубу та нашому спонсору за ті умови, в яких зараз готуємося до сезону. Погода у Моршині саме налагоджується, єдине, лише кілька днів тому зійшов сніг із трав’яних полів, через що тренуємося поки на штучному полі. Розраховуємо, що через тиждень-другий перейдемо вже на трав’яний газон. Усі, кого планували взяти на збір – усі з нами. Додалося багато молодих гравців. Їхнє завдання – не тільки працювати, а й прислуховуватися до тренерського штабу та до більш досвідчених футболістів.

Гравці з другої команди «Металурга» починали збір у Запоріжжі на місяць раніше і ми це врахували, коли зібралася перша команда, тому давали їм менше бігової роботи. Не просто звертаємо увагу на молодих, ми даємо їм шанс, випускаємо у контрольних матчах. Зараз їхній шанс проявляти себе безпосередньо перед чемпіонатом. Конкуренція у команді висока, є перспективна молодь, досвідчені та амбітні футболісти. Яким буде стартовий склад в офіційних іграх – залежить тільки від самих гравців. Щодо можливих змін у складі – зараз на перегляді один футболіст, але рано говорити про офіційний контракт.