Головний тренер МФК «Металург» підбив підсумки першої частини сезону для команди. Футболісти та тренерський штаб поновлять роботу наприкінці січня, коли «Металург» розпочне підготовку до вирішальної стадії Першої ліги.

– Вважаю, що ті завдання, які ми ставили перед собою, виконали. Ми вийшли у групу сильніших команд Першої ліги. Скажу відверто – не без труднощів. Перші 6 турів провели у Запоріжжі. Тут ми готувалися до сезону, стартували дуже добре, йшли у групі лідерів, але потім обставини змусили нас покинути Запоріжжя. Ми розуміли, що залишатися тут буде величезною помилкою. 6 жовтня стався ракетний удар по Запоріжжю, добре пам’ятаю цей день, зранку зібралися на стадіоні, потренувалися та поїхали до Києва на гру з «Оболонню».  Психологічний стан у всіх був такий, що жодних мотиваційних слів просто не підбереш. Поразка 0:3 чітко дала зрозуміти, що залишатися у Запоріжжі ми не можемо. Коли 9 жовтня ракетний удар повторився, в екстреному порядку ми залишили місто. Хочу подякувати нашому керівництву, яке швидко зреагувало та допомогло нам виїхати до Києва.

Таким чином, чемпіонат для нас можна розділити на дві частини. Перша – це матчі у Запоріжжі, де ми тренувалися і грали у дуже комфортних умовах, друга – матчі у Києві, де потрібно було підлаштовуватися під умови, які є. Доводилося багато спілкуватися з хлопцями, наголошую, вони великі молодці. Всі старалися, ми розуміли, що наш клуб ставить найвищі завдання. Перші тижні у Києві були дуже важкими, потім ми виїхали на матч із «ЛНЗ», і, за хорошої гри пропускаємо на останніх секундах та поступаємося. Це був ще один «удар» по команді. Далі – серія з нічиїх. Нам вдавалося показувати хорошу гру, але перемоги здобути ніяк не могли. Психологічний стан прийшов у норму, у найважливіший момент команда зібралася та дуже впевнено перемогла «Кремінь». Тоді завдання ми фактично вже виконали.  

Зараз найближчі плани – дати хлопцям відпочити. Після гри 26 листопада ми одразу розпустили футболістів. Вони не бачили своїх рідних, тому зараз їм важливо побути з родинами. Після відпочинку кожен отримає індивідуальний план підготовки. Плануємо зібратися наприкінці січня. Хочеться щоб гравці прийшли у хорошому фізичному стані, щоб були готові хоча б на 50-60%. Перша офіційна гра навесні аж 8 квітня. Такої великої перерви у нас ще не було. Про подальший план підготовки говорити ще зарано, звісно, будуть збори, спаринги, турніри. Але офіційно про це говорити рано. Хочеться, щоб зараз хлопці дійсно відпочили не тільки фізично, а й морально.