Наступний матч у Першій лізі МФК «Металург» проведе з найбільш непередбачуваною командою групи – ФК «Гірник-Спорт». Цей колектив уже довів, що вміє перемагати фаворитів, завдавши першої поразки у сезоні ФК «Оболонь». Напередодні гри головний тренер запоріжців Володимир Микитін прокоментував прийдешнього суперника, а також підбив підсумки стартових матчів сезону.

– Володимире Богдановичу, у 4-х стартових матчах «Металург» має і перемоги, і нічию, і поразку. Це свідчить, що всі команди групи «Б» приблизно одного рівня?

– Зарано оцінювати рівень усіх команд, коли ми провели 4 матчі. Відчувається, що це вже не Друга ліга. Навіть ті команди, що разом з нами перейшли до Першої ліги, значно додали у якості та покращили свою гру. Скажу відверто – у кожному турі нам було важко. Прикро за нічию з «Кременем», варто було брати 3 очки. Зате потім проявили характер у матчі з «ЛНЗ». Гра з «Полтавою» на штучному полі також була непростою, ми створили багато моментів та перемогли. А от з «Черніговом» реалізація підвела.

– Минуло багато часу з моменту матчу проти «Кременя», емоції давно вже вщухли, як вважаєте, чому команда не змогла втримати переможний результат, ведучи у рахунку 3:1 та граючи у більшості?

– Це психологічний момент. Ще в першому таймі ми забили третій гол, у суперника було вилучення. Я часто говорив хлопцям, коли ти ведеш у 2 м’ячі, це ще нічого не значить. Якщо суперник заб’є, психологічна перевага буде у нього. Так і сталося. Те вилучення негативно вплинуло саме на нашу команду. Також абсолютно не вплинули на гру наші заміни. Хлопці були у такому ж стані, думали, що гра вже зроблена і нічого не станеться. Рахунок дозволяє грати у своє задоволення, як їм здавалося, суперник у меншості – ці фактори вплинули на психологію. Результат матчу став закономірністю. Могли навіть ще й програти.

– Зараз у «Металурга» незапланована 2-тижнева пауза без офіційних матчів. Як її заповнюєте? Чи всі травмовані гравці встигли відновитися?

– Так, відновилися всі, готуємося без втрат. Налаштовуємося на серйозний матч із «Гірником-Спорт». Це дуже сильна команда, нам потрібно бути максимально зібраними, мотивованими та сконцентрованими впродовж усі 90-та хвилин гри. Ця пауза вплинула на загальний процес, адже ми збили ігровий тонус. Перенести гру довелося незадовго до самого матчу, знайти суперника для спарингу за такий короткий термін було майже неможливо. Зараз знову працюємо у тижневому циклі підготовки.

– «Гірник-Спорт», напевно, головна команда-загадка групи «Б», яка може програти «Кременю» 0:7, а потім перемогти «Оболонь» 2:0. Які сильні та слабкі сторони суперника можете назвати?

– Матч із ними зовсім скоро, тому не буду говорити про сильні та слабкі сторони. Ми їх знаємо. Дивився ігри «Гірника-Спорт», скажу, що поразка 0:7 від «Кременя» – це випадковість. Так буває у футболі, коли залітає все лише в однієї команди. Вони й самі довели, що це випадковість, коли в наступному матчі перемогли «Оболонь». Не тільки собі, а й своєму тренерському штабу. Поєдинок з ними буде важким, тому ми налаштовуємося на роботу, щоб у день гри показати свої найкращі якості.