Після приєднання дитячої футбольної школи до КП «МФК «Металург» тренерський штаб першої та другої команди «Металурга» пильно стежать за виступами молодих вихованців школи. Головний тренер МФК «Металург» Володимир Микитін відвідав матч 1/8 фіналу Кубку ДЮФЛУ між командами «Кривбасу» та «Металурга U-17», поділившись своїми враженнями з клубною пресслужбою.

– Враження позитивні, команди продемонстрували швидку динамічну гру. Попри результат, є хлопці з «Металурга U-17», які добре себе проявили, є такі, кому треба ще додавати. У всіх буде шанс себе проявити. Ми слідкуємо за «Металургом U-17», по можливості будемо відвідувати їхні матчі. Після гри з «Кривбасом» я зайшов у роздягальню, подякував хлопцям за гру, підтримав добрим словом. Це була гра рівних команд, більше пощастило супернику. Сподобалася організація гри, відчувається, що працює кваліфікований тренерський штаб. Можливо, хотілося б більше індивідуально яскравих дій. Такі гравці у складі команди є. Той же Гліб Толок, не дарма саме він забив гол.

Зараз клуб повністю співпрацює зі школою. Так і повинно бути. Із нововведень мені сподобалася пропозиція від спортивного директора клубу Михайла Метревелі, коли тренерський штаб команди «U-17» кілька разів на тиждень долучатиметься до тренувального процесу «Металурга-2», а їхні наставники працюватимуть з нами. Спільні тренування – це корисна справа. Так само ми будемо запрошувати на тренування гравців із «Металурга-2», а В’ячеслав Тропін – найкращих вихованців з команди «U-17». Уже з першого лютого, коли основна команда «Металурга» вийде з відпустки, ми залучимо ряд футболістів із другої команди до нашого збору. З часом це обов’язково принесе результат на всіх рівнях.