Попри вилучення ще у першому таймі запорізька команда проявила характер, обігравши «Полтаву» на виїзді.

19.08.2023. Перша ліга, 4 тур. Стадіон «Молодіжний». СК «Полтава» – МФК «Металург» 1:2 (0:0)

Голи: Щербак (53) – Галата (68), Палюх (84)

«Полтава»: Варцаба, Коцюмака, Опанасенко (Шаповалов 72), Ходуля, Мігунов, Даниленко (Плахтир 63), Копитов (Клименко 72), Шмигельський (Пось 59), Щербак, Стрельцов, Перебора (Горжуй 72).

Головний тренер: Володимир Сисенко

«Металург»: Байда, Сокол, Басов, Палюх, Польовий, Крапивний, Фальковський, Сад (Піддубний 90+2), Білоцерковець, Могильний (Сейтхалілов 56), Галата (Іродовський 85).

Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Польовий (25).

Після розгромної поразки у стартовому турі «Полтава» в наступних двох гостьових матчах набрала 4 очки. «Металург» несподівано залишився без перемог на старті сезону, двічі зігравши внічию та поступившись «Гірнику-Спорт».

У дебюті матчу з «Полтавою» запоріжці були дуже активними. Валерій Сад опинився перед голкіпером, але з гоструватого кута його не переграв. На стандарт підключився Сергій Басов – удар вийшов неточним, Богдан Могильний мав схожий момент, як і Сад, однак пробив занадто слабко. Міг відзначитися Данило Фальковський. Воротар полтавців «загасив» ситуацію, вибивши м’яча у небезпечній ситуації.

У складі суперника найактивнішим був Євген Стрельцов. Нападник «Полтави» двічі втікав на пас із глибини – спочатку пробив вище воріт, а потім влучив у Назара Байду. У схожому епізоді не забив Денис Галата, якого тонким пасом на ударну позицію виводив Могильний. Найважливіший епізод у першому таймі стався на 25-й хвилині. Володимир Польовий, не встигаючи за суперником, збив його на лівому фланзі. Арбітриня Людмила Тельбух показала пряму червону картку.

У другому таймі «Полтава» скористалася чисельною перевагою. На 53-й хвилині Копитов протягнув м’яч лівим флангом і віддав пас на Щербака. Дмитро з близької відстані пробив так, що ні Назар Байда, ні Богдан Сокол зарадити не змогли ‒ 1:0.

Полтавці намагалися закріпити перевагу. Після удару Коцюмаки м’яч просвистів поруч із дев’яткою. Але вже у наступній атаці «Металург» відігрався. Сулейман Сейтхалілов пробив у стійку, а після рикошету першим до м’яча встиг Денис Галата – 1:1. Запоріжці ще більше шокували суперника, коли забили вдруге. Після навісу зі штрафного Сергій Палюх класно зіграв головою, відправивши м’яча у сітку – 1:2.

«Полтава» спробувала кинути всі сили в атаку, щоб відігратися. Щербак ледве не замкнув гострий простріл з правого флангу, але на більше господарі не спромоглися. Перша і довгоочікувана перемога «Металурга» у цьому сезоні! У наступному турі команда Володимира Микитіна зіграє з «Чернігів-ШВСМ».