Ще в першому таймі запорізькі футболісти забили двічі, не залишивши жодних шансів черкаському «Дніпру»

4.06.2021. Друга ліга. 25 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – МСК «Дніпро» 2:0 (2:0)

Голи: Сидоров (12), Басов (22)

«Металург»: Котляров, Шалфєєв, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Чорний 79), Загоруйко (Страдс 60), Борисенко (Верхоланцев 85), Сидоров (Олійник 71), Коваленко (Могильний 77)

Головний тренер: Володимир Микитін

«Дніпро»: Самойленко, Шурубура, Барський, Онищенко, Вініченко, Сулейман, Авер’янов, Янаков, Мартян, Дувняк (Орел 45), Сахнюк (Савісько)

Головний тренер: Ігор Столовицький

Вилучення: Онищенко (43, друге попередженння)

Цей матч був останнім для «Металурга» у цьому сезоні на домашньому стадіоні, що слугувало найкращою мотивацією для перемоги. Ще один фактор – це третє місце, яке команда могла гарантувати вже сьогодні за тур до завершення чемпіонату.

З таким настроєм «Металург» і розпочав матч. Дуже швидко господарям вдалося домогтися бажаного – на 12-ій хвилині Олексій Сидоров елегантно п’ятою переправив м’яч в сітку, а ще через десять хвилин запоріжці використали стандарт. Після подачі Ігоря Загальського ударну позицію знайшов Сергій Басов, який вистрілив низом – без шансів для голкіпера «Дніпра» Кирила Самойленка.

Вилучення Євгенія Онищенка на 43-ій хвилині, здавалося, зовсім прибере інтригу в грі. Проте варто віддати належне «Дніпру», який в дебюті другої половини створив кілька небезпечних моментів. Ярослав Котляров у тих епізодах надійно відіграв у воротах.

«Металург» мав доводити рахунок до розгромного ще в першому таймі, але в більшості підопічні Володимира Микитіна в підсумку так і не забили. Перемога «Металурга» 2:0 закріпила команду на третьому місці.
Заключний матч сезону запоріжці проведуть 11 червня на виїзді проти одеської «Реал Фарми».