Голкіпер «Металурга» Ярослав Котляров проводить дивовижний сезон у нашому клубі. Має особистий рекорд «сухих» матчів у кар’єрі, пропустив лише 7 голів у 19 іграх чемпіонату та є незмінним воротарем номер один для запорізької команди. Прес-служба «Металурга» поцікавилася у голкіпера про його особисті досягнення та секрети гри.

Ярославе, ти вже провів 71 матч у чемпіонаті Другої Ліги. Згадай найпам‘ятнішу гру за весь час?

– Чесно, я навіть не замислювався, що провів так багато матчів, адже статистику не веду. Окремо виділити певну гру не можу – вони всі для мене важливі. Однак, гадаю, один із найяскравіших та пам’ятних матчів у мене ще попереду.

Розкажи про свою «суху» серію у чемпіонаті цього сезону. Рахував, скільки матчів вона складає?

– На даний час 13 матчів провів на «нуль». Але вважаю, що це не тільки моя заслуга. Це робота усієї команди.

Ти зараз є основним воротарем «Металурга». Відчуваєш на собі тягар відповідальності?

– Безперечно, я розумію відповідальність та намагаюся у кожному матчі допомагати своїм партнерам. Наша команда ставить перед собою високі завдання. Нам потрібно неодмінно їх виконувати.

Поділись власним досвідом, як під час матчу не втрачати концентрацію, коли, наприклад, припустився помилки?

– Під час матчу я не звертаю увагу на свої помилки, а концентруюся на подальших діях. Таке може трапитися з кожним футболістом, від цього ніхто не застрахований. Найголовніше, проаналізувати помилки вже після гри та не повторювати помилок у наступних матчах.

Деякі воротарі під час пенальті вгадують напрям польоту м’яча, інші, навпаки, намагаються зреагувати на удар. Як ти готуєшся відбивати 11-метровий?

– На теорії ми переглядаємо штатних пенальтистів кожної команди. Якщо вони є у клубі, тоді вже більше розбираємо персонально. Від цього і відштовхуюся, як мені діяти.

Відсутність вболівальників на трибунах впливає на якість гри «Металурга»?

– Грати за порожніх трибун – таке собі задоволення. Звісно, коли не відчуваєш підтримки збоку вболівальників, грати набагато складніше. Сподіваюся, що після зимової перерви ми побачимо більше вболівльників. Тож, всіх чекаємо на стадіоні в домашніх матчах.

Дякуємо за розмову, бажаємо завершити рік ще одним «сухим» матчем!