1.06.2024. Плей-оф за право грати у Першій лізі. Стадіон НТК «ім. В. Баннікова». ФК «ЮКСА» – МФК «Металург» 3:1 (1:1)

Голи: Махнєв (27, з пен.), Гоуларт (83), Вава (90+4) – Гуменяк (29)

«ЮКСА»: Федотов, Демиденко, Селін (Синьогуб 46), Махнєв, Кононов (Ювхимець 78), Думанюк, Євдокимов, Фого (Есеола 58), Харченко (Гоуларт 66), Парагвай, Вава. Головний тренер: Микола Цимбал

«Металург»: Ніколаєнко, Страдс, Костюченко, Кузьмович, Баранюк, Місанов (Юдін 61), Крапивний, Хуссін, Шейн (Ішимський 46), Куралех (Івасюк 66), Гуменяк. В. о. головного тренера: Антон Гай

У першому матчі між «ЮКСою» та «Металургом» інтрига трималася до останніх хвилин. Кияни вийшли вперед у середині першого тайму, коли під час затяжної атаки бразилець Вава опинився на газоні і арбітр призначив сумнівний пенальті. Дмитро Махнєв з позначки переграв Гордія Ніколаєнка.

«Металург» не відкладав справи на потім, і вже за 2 хвилини відігрався – Дмитро Гуменяк отримав закидання за спини захисників, вийшов віч-на-віч і впевнено розібрався з голкіпером. Рахунок 1:1 тримався до останніх хвилин. Після проведених замін у складі «ЮКСИ» різницю створили бразильці – на добиванні зіграв Гоуларт, у компенсований час Есеола прострілив на Вава і той зробив рахунок 3:1.