Через кілька тижнів стартує весняна частина сезону в Першій лізі. Директор КП «МФК «Металург» Юрій Зенкін розповів про ситуацію у клубі напередодні поновлення змагань.

– Юрію Валерійовичу, чи відомо, де «Металург» гратиме домашні матчі?

– Перші домашні матчі плануємо зіграти в Горішніх Плавнях. Вдячні «Гірнику-Спорт» за розуміння нашої ситуації та підтримку. Також маємо намір подовжити договір на проведення матчів в Умані.

– Клуб буде заявляти основним стадіоном «Славутич-Арену»?

– Паралельно ведемо роботу з отримання дозволу на проведення матчів у Запоріжжі. Подали відповідну заяву до Запорізької ОВА.

– Звучала інформація, що «Металіст 1925» не сплатив другу частину траншу за трансфер Олексія Сидорова. Яка ситуація зараз?

– Ні, тут все добре. Ми вдячні партнерам з «Металіста 1925» за співпрацю. Завдяки тому, що вони в повному обсязі виконали свої зобов’язання, ми змогли погасити свої борги.

– Жіноча команда «Металурга» дограє цей сезон і буде розформована?

– За регламентом, ми не зможемо пройти атестацію клубу в УАФ, якщо не будемо мати жіночої команди. Тому доля жіночої команди залежить від ситуації з фінансуванням та спортивними результами чоловічої команди. Якщо МФК «Металург» у наступному сезоні продовжить виступати в Першій лізі, клуб повинен буде утримувати жіночу команду.

– Чи завершений уже процес щодо організації роботи у футбольній школі?

– Болюче питання. У зв’язку зі зменшенням кількості юних футболістів у школі, ми були вимушені скоротити декількох дитячих тренерів. Процедура скорочення завершується у кінці березня. Тому в квітні можлива ротація тренерів серед вікових груп. При цьому навчальний процес продовжується, команди школи беруть участь у чемпіонатах ДЮФЛУ та чемпіонаті міста.