Завершилася гра «Металурга» з нігерійським клубом FC «MFM»

2.03.2020. Товариська гра. Белек. FC «MFM» — МФК «Металург» 3:3 (0:2)

1 тайм: Котляров, Бєлоусов, Бобров, Сарапій, Сухар, Крапивний, Скоблов, Олійник, Разуваєв, Могильний, Черній

2 тайм: Леонідов, Бєлоусов, Бобров, Сухіна, Трояновський, Шалфєєв, Загоруйко, Лихобабенко, Сачко, Довгий, Щебетун

У першому таймі команда Олексія Годіна повноправно володіла ініціативою і забила швидкий гол. На 2-й хвилині відзначився Дмитро Олійник. Запоріжці створили обмаль моментів до перерви, але забити ще раз вдалося лише Богдану Могильному. З рахунком 2:0 команди відправилися на перерву.

У другому таймі вже суперник відповів двома голами. Характер гри змінився, хоча Дмитру Лихобабенку швидко вдалося повернути перевагу «Металургу». Останнє слово у зустрічі залишилося за нігерійцями. Таким чином, підсумок першої контрольної гри запоріжців на зборах у Туреччині бойова нічия 3:3!

Наступний матч МФК «Металург» проведе 5 березня з китайським клубом Першої Ліги.

Слідкуйте за оперативними новинами про події матчу на наших офіційних сторінках у соціальних мережах:

Телеграм: t.me/MFCMetalurg
Інстаграм: instagram.com/mfcmetalurg/
Твіттер: twitter.com/MFCMetalurg