У зв’язку з високим ігровим навантаженням, численними переїздами та відсутністю повноцінного тренувального процесу й відновлення футболістів, «Металург» повідомив ПФЛ, що не має можливості виїхати на гру з «Рухом», яка повинна відбутися 10.08.2020

У листі, направленому ПФЛ та ФК «Рух», повідомляється наступне:

«Рішення ПФЛ про дату перенесеного матчу 22 туру з львівським «Рухом» надійшло у клуб безпосередньо в день гри з МФК «Миколаїв» 7.08.2020 о 15:30 і було прийнято без згоди обох клубів. Дев’ять годин, проведених в автобусі після гри по дорозі до Запоріжжя, не просто унеможливлюють процес відновлення й підготовки до матчу з ФК «Рух». Клуб фізично не встигає забезпечити квитками до Львова футболістів та адміністрацію «Металурга», а також забронювати готель поруч зі стадіоном. Тому МФК «Металург» повідомляє, що не має можливості провести гру 10.08.2020 з ФК «Рух»

Зауважимо, що дорога до Львова із Запоріжжя забирає понад 20 годин, через що футболісти «Металурга» не матимуть можливості нормально підготуватися до вирішальної з турнірної точки зору гри проти ФК «Чорноморець» 13.08.2020. За останні двадцять календарних днів наша команда провела у чемпіонаті сім матчів з роз’їздами. Якщо «Металург» не підніметься вище 15 місця, то футболістам доведеться грати ще два матчі плей-офф з інтервалом у чотири дні».

Підтримуєте таке рішення клубу?